Deň dopravy zadarmo 2017

DomovBlogDeň dopravy zadarmo 2017

Milovníci internetových e-shopov si 13. novembra o 12:00 prídu určite na svoje. Váš nákupný poradca a porovnávač cien Heureka.sk organizuje už štvrtý ročník Dni dopravy zdarma, ktorý bude trvať do 15. novembra 2017 12:00. Bezplatná doprava bude poskytnutá pri každom nákupe vyššom ako 15 eur po celom Slovensku.

Polovica novembra je ideálny čas k nákupu darčekov, stále je tu dostatok priestoru na prípadné zmeny a doplnenia. Zásoby e-shopov sú postačujúce. Projekt je prospešný pre obe strany – zákazníkom sa znižujú náklady, a naopak, firmám rastú zisky.

Ako to všetko začalo

Prvýkrát akcia prebehla v roku 2014. Za deň firmy dosiahli obrat 1, 77 milióna eur a zákazníci ušetrili presne 65 503 eur. Uplynul rok a čísla sa navýšili. Usporených bolo 88 304 eur a obrat predajcov bol o necelých 100 000 eur vyšší. Hodnoty neklamú a je badateľné, že projekt má stále viac fanúšikov.

V uplynulých rokoch priaznivci Heureky využili akciu najmä v segmentoch dom a záhrada, elektronika, biela technika, či hobby a šport. Samozrejme, nepovšimnuté by nemali ostať ani rôzne detské veci alebo dnes veľmi rozšírené bio výrobky. Okrem domácich kutilov, chladní neostanú ani nadšenci módy a kozmetiky.

Obozretnosť sa vypláca

Nejde len o túto akciu, ale všeobecne o stálu ochranu zákazníkov. Všetci zapojení obchodníci musia byť označení špecifickou ikonkou s nápisom „doprava zdarma“ a tiež mať certifikát „Overené zákazníkmi“, ktorý obchod získa na základe hodnotení zákazníkov. Kupujúci sa dostávajú ku informáciám o kvalite služieb, recenziám a skúsenostiam s produktami.

Zapojili sa

„Nazriet“ môžete do e-shopov: hej.sk, Ekotovar, Datart, VašeKabelky.sk, Zrnkova.sk, Tescoma, Shark, Footshop, Bosch-sk, AllToys, Nay, Mall.sk, a ďalších internetových obchodov zo všetkých segmetov. V treťom ročníku Dňa dopravy zdarmabude zapojených viac ako 400 firiem.