kancelárie

Nakupujeme nábytok do kancelárie

Máte pocit únavy, demotivácie či slabého výkonu v práci? Možno by postačila malá zmena v podobe výmeny kancelárskeho nábytku či doplnkov. Správne zariadenie kancelárie vám môže pomôcť zvýšiť pracovný výkon.

Málokto z nás si uvedomuje, že výber kancelárskeho nábytku nie je vôbec jednoduchý, ako sa zdá na prvý pohľad. Myslíme si, že nám postačí nejaký stôl, stolička a prípadne skrinka či polička na dokumenty a je to vyriešené. No problém nastane už vtedy, keď si sadneme k internetu a začneme hľadať a vyberať vhodné zariadenie. Začne na nás „vyskakovať“ kvantum ponúk od výmyslu sveta, množstvo typov pracovných stolov a o stoličkách ani nehovoriac. A možno po nejakej chvíli toto vyhľadávanie vzdáme. Na všetko však existuje riešenie!

Výber kancelárskeho nábytku je veľmi dôležitý

Základom každej kancelárie je pracovný stôl. Treba si uvedomiť, že za pracovným stolom strávime takmer 90% času hlavne v práci. Ak pracujeme napr. v administratíve a našou pracovnou náplňou je práca s počítačom, tak určite je výber pracovného stola veľmi dôležitý. Je potrebné, aby pracovný stôl mal dostatočné rozmery. Odporúčaná dĺžka je minimálne 140 cm a šírka 70 cm. Optimálna výška pracovnej dosky by mala byť v rozmedzí 70 – 75 cm. U niekoho môže byť rozhodujúca aj farba stola, tvar, prevedenie či spracovanie.

K pracovnému stolu patrí neodmysliteľne aj kancelárska stolička, ktorej výber je tiež veľmi dôležitý a netreba ho podceňovať. Treba si uvedomiť aj skutočnosť, že nesprávny výber kancelárskej stoličky môže spôsobiť zdravotné problémy napr. chrbtice či nôh. Hlavnou zásadou je,  že stolička musí byť pohodlná a poskytnúť možnosti nastavenia všetkých častí od sedáka až po opierku rúk.

Aj nákup kancelárskeho nábytku môže byť príjemným okamihom

Vybrať si ten správny kancelársky nábytok, najmä pracovný stôl a kancelársku stoličku je veľmi dôležité. Oplatí sa preto vyhradiť si na výber nábytku dostatok času, nerozhodovať sa pod tlakom a v strese. Mali by sme si uvedomiť, že naša spokojnosť v práci bude závisieť aj od toho, ako si kanceláriu či pracovňu zariadime a zútulníme.

Ak hľadáte vhodný nábytok do kancelárie, ponúkame vám zopár tipov na zaujímavé ponuky kancelárskeho nábytku v e-shopoch Moebelix.sk, Dxracer.sk alebo Ajprodukty.sk. Možno práve v týchto internetových obchodoch si vyberiete ten pravý nábytok do vašej kancelárie.

Nakupujeme nábytok do kancelárie
5 (100%) 2 recenzie

Komentáře nejsou povoleny.