Recenzia Okay.sk

Spoločnosť OKAY pôsobí na slovenskom trhu od roku 2002 a o niekoľko rokov neskôr ku kamenným predajniam pribudol aj internetový obchod – e-shop OKAY.sk.

Spoločnosť sa zaoberá najmä predajom elektra, ale v jej ponuke nájdete aj nábytok. Internetový obchod Okay.sk získal od spoločnosti Pricemania ocenenie Overený obchod roku 2016.

Neustále pribúda počet spokojných zákazníkov, ktorý nakupujú produkty v e-shope tejto spoločnosti, pretože ponuka je nielen veľmi pestrá a široká, ale aj tovar je veľmi kvalitný. Klienti pozitívne hodnotia e-shop Okay.sk, najväčšími pozitívami internetového obchodu je výhodná cena v porovnaní s kamenným obchodom, väčší výber tovaru ako na predajni, osobný odber tovaru a nakupovanie z pohodlia domova kedykoľvek – 24 hodín denne a 365 dní v roku.

Okay.sk je jeden z mála e-shopov, ktorý dovezie zákazníkovi aj ťažšie kusy tovaru za veľmi výhodnú cenu. Zákazník môže využiť aj možnosť osobného odberu vo vybranej predajni, pričom si môže vybrať z dvoch typov odberu – Express (dodanie elektra do 1 – 2 pracovných dní, vyšší manipulačný poplatok alebo Štandard (2 – 4 pracovné dni, nižší manipulačný poplatok).

Spoločnosť Okay.sk umožňuje využívať jeden zo 4 druhov platby – v hotovosti – na predajni, platba na dobierku pri preberaní tovaru, bankový prevod a nákup na splátky. Zákazníci môžu využiť aj akciu Doprava zdarma, ktorú e-shop pravidelne ponúka.

Určite sa nájdu aj negatívne hodnotenia e-shopu Okay.sk, ale rozhodne ich je menej ako tých pozitívnych. Každý potenciálny zákazník by si mal zistiť čo najviac informácií o danom e-shope a ním ponúkanom tovare a podľa toho sa riadiť.

Vo všeobecnosti možno konštatovať vysoké percento spokojných zákazníkov, ktorí za hlavné prednosti e-shopu Okay.sk pokladajú dobrú prehľadnosť internetového obchodu, kvalitu komunikácie a dopravy a pomerne krátku dodaciu lehotu objednaného tovaru.

Zľavy do e-shopu Okay.sk

Diskusia, recenzie a skúsenosti