Recenzie produktov ADVANCE nutraceutics

Nutraceutics.sk je internetový obchod, ktorý predáva veľa vlastných prírodných doplnkov stravy, ktoré vám môžu pomôcť s vašimi zdravotnými problémami.

Kokosový olej

Kokosový olej je úžasný, používam ho naozaj každý deň. Najprv som začala varením (náhrada za normálny olej – lievance a palacinky dostávajú úplne iný rozmer), teraz ho používam skoro všade. Nahradila som ním vačšinu svojej kozmetiky – výborne hydratuje ako telové mlieko, maska na vlasy, dokonca sa ním aj odličujem. V poslednej dobe som začala používať kokosový olej ako ústnu vodu – pôsobí proti baktériám a bieli zuby – musím povedať, že po pár týždňoch som zaznamenala pozitívne výsledky. Je to neoceniteľný pomocník, odporúčam vyskúšať.

Chia semienka

S chia semienkami som nadmieru spokojná! Sú veľmi zdravé, chutné a navyše vo výbornej kvalite. Ako veganka ich veľmi oceňujem pre vysoký obsah vápnika a po dlhodobom používaní sa mi dokonca upravilo trávenie. Kolegyňa ich používa ako doplnok pri chudnutí a tiež na ne nedá dopustiť.

Maca

Macu som začala používať ako nakopávač pred cvičením a na regeneráciu svalov po cvičení. Cítila som obrovský nárast energie, avšak prášková forma mi až tak nevyhovovala – chuť bola jednoducho nepríjemná. Keď som objavila kapsulovú formu na vašom e-shope, musela som objednať hneď dve balenia a neviem si ju vynachváliť!

Probiotiká

Konečne som objavila probiotiká, ktoré sú kvalitné a naozaj cítim ich účinok – už po týždni užívania sa mi upravilo trávenie. Určite sú to najsilnejšie probiotiká aké som mala a za skvelú cenu. Môžem len a len odporučiť.

Jačmeň

Výborný na detoxikáciu organizmu a nechutí umelo ako niektoré prášky z jačmeňa iných značiek. Má dobrú chuť a ľahko sa rozpúšťa. Výborná kvalita za skvelú cenu.

E-shop Advance nutraceutics mi odporúčila kamarátka, ktorá naň nedá dopustiť. Po prvej objednávke som pochopila prečo – výborná komunikácia, priateľský prístup a za tak kvalitné výrobky neskutočne priaznivé ceny. Na moje prekvapenie som objednaný tovar mala už na druhý deň doma. Určite to nebol posledný nákup na tomto e-shope. Vrelo odporúčam! Na našom portáli navyše nájdete zaujímavé zľavy a akcie na tieto produkty v e-shopu Nutraceutics.sk.

Diskusia, recenzie a skúsenosti