Shopping Fever 2018 – zoznam obchodov a kupónov

Čo Vám ako prvé napadne pri slove horúčka? Väčšine z nás pravdepodobne zvýšená teplota alebo „horúčka“ spojená s cestovaním, napr. na dovolenku.

My však máme tento raz  na mysli úplne iný typ horúčky, ktorej sme doslova prepadli mnohí. A to je nákupná horúčka! Rozhodne príjemnejší druh horúčky ako tie spomínané.

Kedy sa koná Shopping Fever 2018?

Pamätáte si, kedy ste naposledy prepadli nákupnej horúčke? Bolo to už dávno, že si neviete na to spomenúť? Nevadí! Máme pre Vás dobrú správu! Nová vlna nákupnej horúčky sa blíži a príde už čoskoro! Kedy? Kde? Ako? Pozorne čítajte ďalej!

Jedinečná nákupná akcia Shopping Fever štartuje už o mesiac! V dňoch 13.4 -15.4.2018 na všetkých nákupných maniakov a maniačky čakajú plné tri dni nekonečného nakupovania. Ponúkame Vám možnosť odreagovať sa od všetkých povinností a starostí a venovať sa sebe i svojim blízkym.

Urobte si čas pre seba a kúpte si to, po čom najviac túžite! Doprajte si radosť a potešenie z niečoho nového alebo prekvapte svoju drahú polovičku milým darčekom. Fantázii a nakupovaniu sa medze nekladú!

Ako získať zľavy a kupóny

A ako na to? Úplne jednoducho! Vystrihnite si kupóny z konkrétnych ponúk z kupónovej knižky, ktoré nájdete v časopisoch Elle, InStyle alebo Marie Clare a preukážte sa nimi pri pokladni alebo si kupóny zadovážte prostredníctvom mobilnej aplikácie a majte ich stále po ruke. Niektoré z zľavových kupónov nájdete, tiež na našom webe v tomto článku.

Nechajte sa zlákať zľavami až 50% vo viac ako 2400 obchodoch a prepadnite aj Vy trojdňovej nákupnej horúčke, aká tu ešte nebola!

Vychutnajte si naplno nákupný ošiaľ a určite nebudete ľutovať! Shopping Fever sa jednoducho oplatí! Čo poviete?  Splňte si svoje túžby po nových módnych kúskoch a začnete so strihaním kupónov už dnes!

Nezabudnite! Nákupná horúčka onedlho dorazí aj k Vám! Pripravte sa na ňu už teraz a čo najlepšie! Užite si tri dni rozmaznávania a láskania, na ktoré nikdy nezabudnete!

Zoznam obchodov zapojených do akcie Shopping Fever 2018

A3 Sport

Adidas

Alpine Pro

Answear.sk

Blažek

Celio

Douglas

eObuv.sk

FANn Parfumérie

Kika nábytok

Lindex

Nike

Orsay

Retro Jeans

Urbanstore.sk

Sconto nábytok

a ďalšie…

Shopping Fever 2018 – zoznam obchodov a kupónov
4.5 (90%) 4 recenzie