Vianočné zľavy a výpredaje 2017 – zoznam obchodov

Vianočné zľavy 2016

Vianočné zľavy 2017

Vianoce sú tu už za pár dní a to je ten najvyšší čas na nákup vianočných darčekov, pretože bez nich by to neboli poriadne Vianoce.

Neváhajte a využite zľavy a výpredaje, ktoré práve prebehajú v internetových obchodoch, v súčasnej dobe tu nájdete zľavy až 80%. Práve teraz prebieha v mnohých obchod akcie Black Friday, ktorá sa inšpiruje americkú nákupnou akciou, ktorá nastáva deň po Vďakyvzdania a štartuje Vianočnú nákupnú horúčku. V rámci tejto zľavové akcie môžete ušetriť aj stovky eur. Kúpte výhodne napríklad elektroniku, oblečenie, šperky, nábytok, bytové doplnky, či nejaký zľavnený pobyt. Sami viete najlepšie s čím urobíte vašim blízkym radosť, navyše keď využijete výhodných cien, možno si budete môcť urobiť radosť aj sami sebe.

No iste keď ušetríte, prečo by ste neurobili radosť aj sebe. Alebo naopak môžete kúpiť niekomu niečo naviac, s čím ste kvôli vášmu rozpočtu na darčeky nepočítali. A tým môžete napríklad svoju drahú polovičku prekvapiť ešte viac. Napríklad kúpiť romantický víkendový pobyt niekde na horách.

Radi by sme vám tak pomohli, aby ste rozžiarili oči svojim blízkym a zároveň za darčeky neplatili zbytočne veľa peňazí. Samozrejme, že Vianoce nie sú len o peniazoch, ale ak budete nervózny alebo smutní, že ste milovaným nedarovali to čo si priali, tak si tým môžete tieto nádherné chvíle sami pokaziť. Čo by bola určite škoda, veď aj malá drobnosť, ktorá ukáže, že vám na niekom záleží poteší a aj na nej je príjemné ušetriť.

Vyberajte z niekoľkých desiatok slovenských e-shopov.  S kúpou vianočných darčekov rozhodne neotáľajte, pretože zásielkové služby bývajú v tomto období preťažené a nie je isté, že vaše objednaný tovar dorazí k vám do Vianoc. Náš web pre vás pripravil pravidelne aktualizovaný zoznam obchodov, kde sú vianočné zľavy a akcie. Ak chcete mať istotu dodanie tovaru do Vianoc, potom odporúčame nákup najneskôr v utorok 19.12.2017 do poludnia.

Aj tak je ale nutné si prečítať, či to eshop ešte zaručuje, pretože aj s niekoľkodňovom predstihom môžu byť obchodníci natoľko zahltenia, že vaši objednávku nevyexpedujú včas. Môže tiež nastať situácia, že daný výrobok už bude v obchodoch vypredaný a ďalšie zásoby budú naskladnené až po novom roku. Aj keď to väčšina vašich blízkych pochopia, napríklad pre deti by to bolo určite sklamanie, keby pod stromčekom nenašli vysnívanú hračku, o ktorej písali Ježiškovi.

Včas teda objednajte a zabaľte darčeky a potom si už užívajte predvianočný čas v teple vášho domova bez starostí. Môžete sa tak len pousmiať u každoročné televízne reportáže o preplnených obchodoch a už nedoručiteľných zásielkach.

Dúfame, že vám náš zoznam zliav a výpredajov pomôže a prajeme vám veselé Vianoce v znamení pokoja a pohody.

Zoznam obchodov

Elektronika

Alza.sk – Elektronika a domáce spotrebiče

Okay.sk – Elektronika a nábytok

Móda

Answear.sk – Lacná móda

Astratex.sk – Spodné prádlo

Bibloo.sk – Značková móda

Cellbes.sk – Skvelé dámske oblečenie

Differenta.sk – Oblečenie Desigual, Converse, Melissa

Deichmann.sk – Dámske a pánske topánky

Footshop.sk – Značkové topánky

Hodinky.sk – Lacné hodinky

Halens.sk – Dámska móda

ZOOT.sk – Značkové oblečenie

Obchodné domy

Hej.sk – Široký sortiment od módy po elektroniku

Nábytok, bývanie

4Home.sk – Nábytok a bytové doplnky

Novynabytok.sk – Lacný nábytok

Temponabytok.sk – Výpredaj nábytku

BigHome.sk – Bytové dekarace a doplnky

Bonatex.sk –  Predajca obliečok, prestieradiel a bytového textilu

Šport

Adamsport.eu – Športové potreby

Insportline.sk – Posilňovacie a chudnúci stroje

Diskusia, recenzie a skúsenosti