Recenzia Footshop.sk
DomovRecenzieRecenzia Footshop.sk

Počuli ste už o internetovom obchode Footshop.sk? Ak ešte nie a patríte k milovníkom a milovníčkam topánok, tak práve pre Vás sú určené tieto riadky.

FootShop je internetový obchod s obuvou, oblečením i módnymi doplnkami, ktorý ponúka zaujímavé a kvalitné produkty na Slovensku i v Českej republike. V e-shope zákazníci nájdu obuv i oblečenie svetových značiek ako napr. Adidas Originals, Converse, Nike, Puma, Reebok a mnoho ďalších.

Hlavnou prioritou tohto internetového obchodu je predaj značkových tenisiek. E-shop bol založený v roku 2011 Slovákom Petrom Hajdučkom najprv ako internetový obchod. V roku 2014 sa rozrástol o kamennú predajňu v Prahe a o dva roky neskôr aj v Bratislave. V súčasnosti sa firma rozrastá ďalej o nové kamenné predajne, najnovšie v Budapešti a v Košiciach. Zakladateľovi nejde len o obyčajný internetový obchod s teniskami, ale  aj o to, aby si okolo seba budoval komunitu fanúšikov. Snaží sa o realizáciu nových produktových zámerov.

Zákazníci z celého sveta si tak môžu vyberať svoje obľúbené značky tenisiek kdekoľvek prostredníctvom internetového obchodu a slovenskí, českí a maďarskí klienti priamo v kamenných predajniach.

Každý e-shop má svoje prednosti i nedostatky, podobne je to aj s internetovým obchodom FootShop.sk. Rozhodne však klady prebíjajú zápory. K najväčším plusom e-shopu patrí to, že ponúka aj edície limitovanej obuvi, láka zákazníkov častými výhodnými akciami a zľavami a kvalita daného sortimentu je na vysokej úrovni. Slabšími stránkami e-shopu je niekedy dlhšia čakacia doba na vybraný tovar a slabšia prehľadnosť internetového obchodu. Sú to však minimálne nedostatky, ktoré sa dajú časom postupne odstrániť.

Väčšina zákazníkov e-shopu FootShop je maximálne spokojná s prístupom personálu k zákazníkovi, klienti kladne hodnotia aj komunikáciu so zamestnancami e-shopu a sú celkovo spokojní s ponukou tovaru internetového obchodu.