Recenzia Sconto.sk
DomovRecenzieRecenzia Sconto.sk

Všetci zbožňujeme nakupovanie cez internet a inak tomu nie je ani na SCONTO.sk, kde e-shop ponúka široký výber produktov a služieb.

Vyberať si z takmer nekonečného množstva nábytku a bytových doplnkov, môžete v pohodlí domova s obľúbeným nápojom v ruke. Pri výbere si to svoje nájde naozaj každý. Milovníci dizajnových kúskov,  ale aj minimalisti, a oboje v praktickom prevedení. Ako by povedal klasik „v jednoduchosti je krása“ akurát s tým rozdielom, že v SCONTE je krásne všetko.

V prípade, ak by ste predsa len nenašli potrebný rozmer tak treba kávu rýchlo dopiť, natiahnuť krpce a navštíviť jednu zo štyroch predajní, ktoré nájdete v Trnave, Nitre, Bratislave a Žiline. Tam vaše predstavy pretaví do hmatateľnej podoby tím odborníkov.

Výhody bez záväzkov

To je SCONTO Club. Vyplníte formulár na stránke ešte pred dokončením objednávky, a môžete využiť výrazne zľavy už pri prvom online nákupe. Pri produktoch s cenou SCONTO Club, si viete ihneď porovnať koľko ušetríte. Ako prvý budete pravidelne informovaný o prebiehajúcich akciách. Malý bonus k SCONTO Clubu je, že nebudete potrebovať ďalšiu kartičku v už i tak preplnenej peňaženke. Pri kúpe v e-shope sa stačí len prihlásiť a pri nákupe v predajni váš účet hravo vyhľadajú.

Bezpečnosť na prvom mieste

Ak ste si dali svoj nový bytový prírastok poslať domov, tak SCONTO sa postará o to, aby dorazil nepoškodený a pripravený na používanie, kdekoľvek na území Slovenskej republiky. Či už donáška k dverám alebo zloženie na mieru vyrobeného nábytku, so všetkým opäť vedia pomôcť odborníci, s ktorými si vopred dohodnete všetky detaily.

Nie vždy sa však podarí doručiť tovar, bez malého poškodenia, no nebudeme stínať celý strom, kvôli zhnitému jablku. V takomto prípade je náprava vykonaná skôr než vyslovíte SCONTO.