Záhradný stan vám spríjemní leto na záhrade
DomovBlogZáhradný stan vám spríjemní leto na záhrade

Stále nemáte trvalý záhradný altánok? Nevadí. Skvelým riešením je nožnicový stan, ktorý ponúkne ochranu pred slniečkom, ale aj pred jarným a letným daždíkom. Má totiž nepremokavú strechu.

Záhrada potrebuje altánok, nemusí však mať pevné základy

Záhrada nie je nikdy hotová. Vždy sa na nej niečo mení. Stromy umierajú, namiesto nich sadíme nové. Neustále meníme v záhrade vďaka letničkám farby, vďaka trvalkám aj celú kompozíciu. Aj keď sme si naplánovali altánok ako drevostavbu, už dvakrát sme sa rozhodli pre výber iného miesta. Lenže nemal by byť práve záhradný altánok prioritou? Mal, ale než sa rozhodnete, kam ho umiestniť a aký veľký ho postaviť, kúpte si na záhradu záhradný stan v podobe kvalitného nožnicového stanu. Jednoducho ho rozložíte a na zimu zas zložíte. Vydrží vám mnoho sezón a pokiaľ sa predsa len niečo pokazí, dokúpite si náhradné diely a nožnicový záhradný stan ako altánok vám dokáže slúžiť ďalej.

Čo čakať od záhradného stanu?

Záhradné nožnicové stany ponúkajú skvelé riešenie pre každého, komu vyhovuje mobilnosť relaxačného miesta na záhrade. Nožnicový stan sa veľmi jednoducho rozloží a opäť zloží. Odniesť ho v zloženom stave dokáže ktorákoľvek dospelá osoba. Ani pri skladovaní nezaberá príliš miesta.

Rozkadacie stany od Expodom.sk sa ponúkajú v rozmeroch 2×2 m, 3×2 m, 3×3 m, 3×4,5 m a 6×3 m. Ten najväčší už vie poslúžiť aj ako veľký záhradný pavilón. K dispozícii je bohatý výber farieb. Vďaka tomu si dokážete záhradný altán krásne vkomponovať do prostredia záhrady trebás podľa farebnosti vášho záhonu, u ktorého chcete altánok postaviť. Stany majú nepremokavú strechu a kvalitnú konštrukciu.

Nožnicová konštrukcia stanu je pevnejšou než inak používaná trubková. K dispozícii je v oceľovej verzii s povrchovou úpravou a v hliníkovej verzii. Prierez nosných nôh je štvorcový a šesťuholníkový. Ten ponúka zvýšenú nosnosť.