Zľavové portály – cestovanie, pobyty, dovolenka 2021
DomovBlogZľavové portály – cestovanie, pobyty, dovolenka 2021

V dnešnej uponáhľanej dobe, v ktorej platí, že čas sú peniaze, sa čoraz viac stávajú u ľudí obľúbené portály ponúkajúce množstvo rôznych zliav. Podobne ako mnohí radi nakupujú cez internet, pretože nemajú čas chodiť do kamenného obchodu, tak volia zľavový portál pre nákup tovaru či služby.

Ako zľavové portály fungujú?

Ako vlastne zľavové portály fungujú a oplatí sa ich využívať? Hoci sa v názore na tento spôsob nakupovania ľudia rozchádzajú, pravdou je, že veľkou výhodou zľavových portálov je úspora času a ponuka tovaru či služieb, ktoré nie sú dostupné vždy a všade.

Princípom zľavových portálov je nákup rôznych produktov a služieb vo forme zľavových kupónov- voucherov. Ich prostredníctvom ponúkajú obchodníci a prevádzkovatelia zľavových portálov rôzny tovar, služby, pobyty či neraz aj luxusné dovolenky v zahraničí. Platnosť zľavových kupónov je však obmedzená, čo možno niektorí zákazníci vnímajú ako nevýhodu tohto spôsobu nakupovania.

Máme z čoho vyberať

V súčasnosti existuje viacero zľavových portálov, ktoré možno na prvý pohľad ponúkajú rovnaký sortiment, ale ak sa pozrieme na niektoré z nich bližšie, nájdeme medzi nimi rozdiely. Samozrejme, závisí to aj od toho, čo konkrétne hľadáme a potrebujeme. Ponuka zľavových portálov je pomerne široká a možno povedať, že si z nej vyberie takmer každý zákazník.

Azda najobľúbenejšími a najviac vyhľadávanými zľavovými portálmi na Slovensku sú portály zlavomat.sk, zlavadna.sk, zlavohit.sk, megazlava.sk, morezliav.sk a ďalšie. Ťažko povedať, ktorý z nich je najlepší, pretože každý má čo ponúknuť potencionálnemu zákazníkovi. Navzájom sa vnímajú ako konkurencia, lebo ich počet neustále rastie a každý z nich chce byť najoriginálnejší a najviac žiaduci.

Pre lepšiu orientáciu prinášame prehľad vybraných zľavových portálov na Slovensku:

Sorger.sk – zľavový portál, ktorý ponúka klientom rôzne druhy pobytov vo všetkých regiónoch Slovenska. V ponuke sú wellness pobyty, víkendové pobyty, pobyty v hoteloch i kúpeľoch.

Zlavadna.sk – portál, ktorý každý deň ponúka neuveriteľné zľavy na masáže, relax, oblečenie, zábavu, ale aj víkendové pobyty podľa predstáv a požiadaviek zákazníkov.

 

Jozko.sk – zľavový portál, ktorý sa prezentuje ako darčekový obchod, pretože niekedy máme potrebu a túžbu obdarovať svojich blízkych nejakou milou pozornosťou alebo zaslúženým relaxom či oddychom v podobe príjemného pobytu vo dvojici.

 

Morezliav.sk – internetový portál, ktorého podstatu doslova vyjadruje jeho názov. Ak si kliknete naň, sami sa o tom presvedčíte, pretože vás zaplaví more každodenných zliav od výberu sveta- od maličkostí až po letecké zájazdy do Dubaja, Paríža či Izraela.